×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم …

آیا شیک پوشی مورد داره من چادر مبذارم ولی دوست ندارم تیپم بد باشه پوشیدن شلوار لوله ای گناه دارد آرایش خیلی خیلی ملایم چطور یه سوال دیگه من چهار تا دایی دارم تو عروسی دوتاشون همه چیزا گردن من بود. مثل رقصید ن با ظرف طلا وحنا ولی الان توبه کردم الان عروسی یه دایی دیگمه بعدشم من همین یه دونه هستم از طرف داماد کسی نیست این کارها رو انجام بده اگه من انجام ندم داییم خیلی دلخورمیشه حالا من چی کار کنم حتی کسی نیست از طرف خانواده داماد با داماد برقصه آخه دلم برای اونم میسوزم این جوری یعنی کسی رو نداره شب عروسیش تنها ه به نظر شما چیکار کنم

جواب

سلام بر شما

شیک پوشی گناه نیست، اما نباید به گونه ای لباس پوشید که موجب تحریک نامرحم شود. بنابراین، اگر لباس شما محرک است، نباید چنین شلواری بپوشید.
اما رقص!
انسان قبل از هر چیزی باید تکلیف خود را با خداوند مشخص کند. آیا رضایت خداوند مهم است یا رضایت مردم؟! کسانی که خدا را فراموش می کنند و به دنبال کسب رضایت مردم هستند، همیشه به گناه می افتند و حقوق الهی را ضایع می کنند. اما کسی که به دنبال کسب رضایت الهی باشد، حقوق خداوند را رعایت می کند و ملائکۀ الهی را خشنود می سازد. دیگران هم چندان مهم نیستند، خوششان بیاید یا این که ناراحت شوند. مهم خداوند است که رضایت او را کسب کرده اند.
رقص، کار حرامی است که غضب الهی را در پی دارد. شما هم نباید به خاطر این که کسی نیست که در آن مجلس برقصد، نگران شوید. اگر کسی را ندارید که برقصد، باید خوشحال هم باشید. خوشحال باشید که کسی نیست تا مجلس را به گناه بیندازد.
از رفتار گذشتۀ خود توبه کنید و برای آخرین بار در محضر الهی تصمیم بگیرید که دیگر چنین کاری انجام ندهید.
موفق باشید.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


question