بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم رژان

با سلام / من ۲۴ ساله هستم مدتی پیش با پسری اشنا شدم وبین خودمان صیغه موقت خواندیم من بکارتم را از دست دادم به ان پسر قول ازدواج داده ام ولی اکنون پشیمان شده ام و نمیخواهم با او ازدواج کنم اما نمیدانم موضوع را چگونه بهم بزنم و ایا اینکه از طرف من امکان ابطال صیغه وجود دارد؟ (پدر و جد پدری فوت شده اند)

جواب

سلام بر شما

شما به دو صورت می توانید با یکدرگر نامحرم شوید،

۱ ـ زمانی که مدت عقد شما به اتمام برسد.

۲ ـ زمانی که همسرتان، باقی مدت را به شما ببخشد. 

بجز این دو راه، روش دیگری برای نامحرم شدن وجود ندارد. 

البته با توجه به مشاوره ای بودن پیامتان بهتر است که با بنده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۶۹۶۵۹۸۳

موفق باشید

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی