بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم زهرا

سلام … از بچگی خیلی پیش میومد که وسیله تو خونه گم کنیم و خیلی هم دنبالش میگشتیم…بعد چند روز خود به خود سر جاش برمیگشت…همیشه هم موقع گذاشتن هر چیزی بسم الله میگیم ولی باز هم…..تا این اواخر که مامانم گردنبند با ارزشش رو گذاشت سر جای همیشگی…و در مراجعه بعد نبود که نبود…همه جا رو.گشتیم…بعد چند ماه از لای لحاف ها در اومد در حالی که مامان مطمین بود زیر فرش گذاشته….دوباره گذشت و مامانم شب موقع خواب میذاره زیر تشک اش…صبح که لحاف تشک رو جمع میکنه…میبینه طلا اب شده رفته زیر زمین…همه جا رو گشته…میگه موقع گذاشتنش هم بسم ا… کرده ولی….به جن خیلی عقیده داریم…و گاهی مامانم تنها تو خونه صدای باز و بسته شدن در رو میشنوه و خیلی وقتها بین پدر و مادرم خیلی الکی دعوای شدید رخ میده.. نمیدونم نمیخوام فکر به این چیزها بکنم ولی……کمکمون کنین

جواب

سلام بر شما

معلوم نیست که علت گم شدن وسایل زندگی شما اموری باشد که ذکر کردید، اما به هر حال به مطالب زیر توجه کنید: 

۱ ـ در خانه با صدای بلند “اذان” بگویید.

۲ ـ هنگام ورود به منزل، با صدای زنده و با نشاط، “سلام” بدهید. 

۳ ـ در خانه، با صدای بلند “قرآن” بخوانید.

۴ ـ قبل از خواب، صد بار “استغفار” کنید.

۵ ـ در خانه با “صدای خیلی بلند” (داد و بیداد) صحبت نکنید.

۶ ـ این ذکر را زیاد بگویید: «بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ‏ وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

موفق باشید

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی