×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از ..

سلام طاعاتنون قبول
من جوانی هستم که همه از من تعریف میکنند اما بخاطر خودارضایی از خودم متنفرم. تماام تلاشم را میکنم که انجام ندم اما نمیدونم چرا اینکار زشت رو میکنم و احساس پوچی میکنم. نمیدونم از خدا بخوام منو ببخشه واقعا خدا قبول میکنه؟‌ مطمینم خدا از من متنفره. خدا من رو نمیتونه تحمل کنه حالا هم که شب قدره همین امروز این عمل زشت رو انجام دادم اما روم نمیشه امشب خدا رو صدا کنم . با این گناهام چطور به خدا رو بیارم؟

جواب

سلام بر شما

متشکرم/ طاعات شما هم قبول باشه

درسته که مرتکب گناه شدید و به این کار زشت عادت کردید، اما اطمینان داشته باشید که خدای متعال مشاق حضور شما در مسیر بندگی است

تصور کنید که آذوغه و توشۀ خود را روی شتری می گذارید و از بیایان روانۀ سفر می شوید. در دل بیابان که نه شخصی هست و نه آب و آبادانی وجود دارد، قدری به خواب می روید. وقتی از خواب بیدار می شوید، متوجه میشید که شتر نیست!!! چقدر ناراحت می شوید؟! تا جایی که چشم کار می کند، بیابان است و بیابان . سراسیمه به این طرف و آن طرف می روید اما نه شتر را پیدا می کنید. نه آب و نه راه را!

تشنگی بر شما حمله می کند و رمقعی برای شما نمی گذارد. در آخرین لحظات که به کلی از زندگی قطع امید می کنید، صدای زنگولۀ شتر را می شنوید. چقدر خوشحال می شوید؟! آیا می توانید خوشحالی خود را توصیف کنید؟! در روایت درایم که خوشحالی خداوند از توبه و بازگشت بندۀ مؤمنشف بیش از آن ساربانی است که شتر خود را در بیابان گم گرده است. 

پس خود را در آغوش مهر خداوند قرار دهید و صادقانه در درگاه الهی توبه کنید. برای کنار گذاردن خودارضایی هم (اینجا) کلیک کنید و به راه کارهای ارائه شده، به خوبی عمل کنید.

موفق باشید. 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


question