امام باقر (علیه السلام) در رابطه با دعای بهاء که در سحرهای ماه مبارک رمضان خوانده می شود، فرمودند: اگر مردم می دانستند که این دعا چه عظمتی نزد خداوند دارد و اگر می دانستند که این دعا با چه سرعتی به اجابت می رسد، برای دستیابی به آن، با یکدیگر به جنگ بر می خواستند، هر چند با شمشیر!

بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم …

با سلام و خسته نباشی.خوشحالم سایتی پیدا کردم ک بتوانم جوابمو بگیرم فقط خیلی فوری جوابمو نیاز دارم ممنون میشم.

من روزه بودم درست بعد از اذان مغرب متوجه شدم لک پریود بودم ولی حدودا ۲ ساعت بعد اینا پریودیم شروع شد.الان سوالم اینه ک برای غسل اون روز جزء روز اول حساب میشه یا باید از فرداش حساب کنم. و اینکه اگه بعد از اذان مغرب پریود شیم اولین روزش کی هست.ممنون ک برای همه وقت میگذارید

جواب

سلام بر شما

با توجه به این که بعد از اذان مغرب بوده، جزء روز حساب نمیشه و باید از فردای آن روز محاسبه رو شروع کنید. 

موفق باشید

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

1 پاسخ به پاسخ به سؤالات/ محاسبۀ روز برای خانمی که عادت ماهیانه اش از شب شروع شده

  • ف

    ممنون از جوابتون.موفق و سلامت و سربلند باشین

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  • بازدید امروز: 5327
  • بازدید دیروز: 6476
  • بازدید هفته: 47745
  • بازدید ماه: 151907
  • بازدید سال: 1673916