بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از امیر آقا

سلام علیکم. من متاسفانه قبل از اذان صبح استمنا انجام دادم ولی زمان برای گرفتن غسل خیلی دیرشده بود به گونه ای که اصلا نمیتونستم غسل انجام بدم بعد آن محلی که نجس شده بود راآبکشی کردم وتیمم بدل غسل انجام دادم آیا روزه من صحیح است یانه؟ باتشکر اگرمیشود طریقه انجام دادن تیمم نجابت راتوضیح بدید باتشکر

جواب

سلام بر شما

با توجه به این که در تنگی وقت، وظیفۀ شما تیمم بدل از غسل بوده، روزۀ شما صحیح است. اما از کار خودتون توبه کنید و در این روزهای آخرین از ماه مبارک رمضان، در محضر خداوند قول بدهید که دیگر چنین کاری انجام ندهید. 

برای این منظور، اینجا کلیک کنید. 

موفق باشید.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی