بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم حوارء

سلام یه دختر ۲۲ ساله که خیلی افسرده اس مشاور هم بهش گفته برو پیش روانپزشک دارو مصرف کن به جز دارو خوردن چه کار باید بکنه که حالش خوب بشه؟ من با چشم خودم دیدم کسی که دارو مصرف کرده چه بلایی سرش اومده من نمیخوام اونجوری بشم به جز دارو توروخدا یه راه پیش پام بذارین :(

جواب

سلام بر شما

شاید نیاز باشد که حتما دارو مصرف کند. البته مصرف دارو نمی تواند به تنهایی مشکل این خانم را حل کند. این خانم باید نگرش خود را نسبت به خود و عالم هستی تغییر دهد تا بتواند با امید و نشاط به زندگی بپردازد. اگر مصرف دارو توآم با این تغییر نگرش باشد، می توان امید داشت که در کوتاه مدت بتواند روی پای خود بایستد و بدون مصرف دارو، نشاط و آرامش داشته باشد. اما اگر تنها به مصرف دارو اکتفا کند و هیچ کاری بر روی افکار و نگرش های خود انجام ندهد، طبیعتا نمی توان امید زیادی به بهبودی واقعی ایشان داشت. 

بهتر است که این خانم به مشاوری مذهبی مراجعه کند و یا این که بعد از هماهنگی پیامکی با بنده تماس بگیرد. (۰۹۱۳۶۹۶۵۹۸۳)

موفق باشید. 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی