بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم (با نام مستعار) دلگیر

سلام حاج اقاچکارکنم دزد پیدابشه علاوه بر مسائل مالی که کل زندگیمون بود البته موبایل خودم وهمسرم روهم بردن که واقعاناراحت میشم کلی عکس و…داشتیم ارامشم ازبین رفته اشک چشام خشک نمیشه…نمیدونم ازخداچطوری بخوام کمکم کنه…..گناهام وببخشه شاید این اواخر خدارو فراموش کرده بودم…حالادارم تاوان میدم… نمیدونم چطوری از خدابخوام من وببخشه…

سایت هم اندیشی دینیجواب

سلام علیکم
دعا می کنیم که مشکلتون مرتفع بشه و زندگی خوش و خرمی داشته باشید.
البته شما هم توجه داشته باشید که زندگی با یاد خداوند شیرین ترین زندگی هاست.
مال دنیا، زودگذر و فانی است، و آن چه برای انسان می مانه اعمالی است که انجام داده.
سعی کنید از این فرصت پیش آمده استفاده کنید و نگرش بهترین به عالم هستی و خود، پیدا کنید.

اگر مال انسان در طول عمرش از دست نرود، هنگام مرگ از دستش خواهد رفت و چه سخت است آن هنگام، برای کسی که عمرش را برای جمع آوری مال گذاشته و حالا باید همه چیزش را از دست بدهد!
البته هنگام مرگ، چه با شکوه است برای کسی که عمری در بندگی خداوند بوده و امام زمان (علیه السلام) از او خشنود است.  
اگر هم اکنون که دچار مشکل مالی هستید به این مسائل فکر کردید، طبیعتا سختی و فشار مشکل ـ به مقدار قابل ملاحظه ای ـ کاهش پیدا می کند و می توانید با آرامش و طمأنینۀ خود، به همسرتان هم صبر و امید بدهید.
در ضمن شما جوان هستید و می توانید به لطف الهی زندگی خوبی داشته باشید و به مرور زمان، بهتر از اموال گمشده را به دست آورید.

در  مورد عکس ها هم نگران نباشید. کسانی که چنین کاری می کنند، دنبال پول هستند و کاری با عکس ها ندارند.   

برای برطرف شدن مشکل مالی، این دعا را زیاد بخوانید: «توکلت‏ عَلَى‏ الْحَیِ‏ الَّذِی‏ لا یَمُوتُ‏ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی لَمْ یَتَّخِذْ صاحبة و لا وَلَداً وَ لَمْ یَکُنْ لَهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ‏ و لا وَلِیٌّ مِنَ الذُّلِّ وَ کَبِّرْهُ تَکْبِیرا»  

موفق باشید. 

 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی