بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم زهره

باسلام خدمت شماحاج اقا اقا شما قلبتون پاکه خدا صدای شما رو میشنوه یک هفتس ازتاریخ۱۷/۷/۹۴ماشینمونو تو مشهد دزدیدن مسافربودیم مشهد توروخدادعاکنیدپیدا بشه خودمم باردارم یک هفتس کارک گریه شده تو رو خدا دوستانم برای من دعا کنید

جواب

سلام برشما

خواهرم!
ان شاء الله که مشکلتون حله بشه.
اما اطمینان داشته باشید که اگر ماشینتان هم پیدا نشد، امام رضا علیه السلام بهتر از ماشین را نصیب شما خواهد کرد و ضرر وارد شده را کریمانه جبران می کند. بنابراین، فکر نکنید که راه حل مشکل شما تنها در پیدا شدن ان ماشین است. چه بسا بناست که ماشینتان پیدا نشود، تا خدست رحمت امام رئوف، برکت صد چندانی وارد زندگی شما کند. البته شما هم وطیفه دارید که در این مدت، صبوری داشته باشید و راضی باشید و خدای ناکرده، گلایه و شکایت نکنید.
موفق باشید.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی