بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم رها

سلام خسته نباشید من مرتکب گناه شدم(خود کشی کردم) حالا میخوام توبه کنم میخوام راهنماییم کنید برای توبه کردن باید تمام ایات سوره ی توبه رو بخونم؟

جواب 

سلام بر شما

اگه خودکشی کردید، پس اینجا چیکار می کنید؟ :)

درسته که نام یکی از سوره های قرآن، سورۀ توبه است، اما به این معنا نیست که برای توبه کردن، باید آن سوره را بخوانید. 

برای توبه (اینجا) را مطالعه کنید. 

خواهرم! خداوند را شاکر باشید که اجازه نداد اتفاق ناگواری برای شما رخ دهد و اجازه نداد که رشتۀ حیات شما قطع شود. 

بعد از توبه ای که انجام می دهید باید مشکل شما هم بررسی شود و مشخص شود که چرا این طوری به بی صبری افتادید و چرا چنین کار اشتباهی را انجام دادید. به همین دلیل با بنده تماس بگیرید: ۰۹۱۳۶۹۶۵۹۸۳

امیدوارم که زندگی خوب و سرتاسر سعادتی داشته باشید.  

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

1 پاسخ به پاسخ به سؤالات/ خودکشی کردم. چگونه از کارم توبه کنم؟

  • رها

    متشکرم از راهنماییتون

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی