بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم هاجر

با عرض سلام خدمت شما بزرگوار
میخواستم تعبیر خوابمو بدونم
با این مضمون که در خواب دیدم شهر پر گربه شده و قدم به قدم مدفوع گربه انباشته شده و حتی افرادی را با لباس های مخصوص مامور محافظت از مردم کرده بودند در برابر گربه ها…با توجه به اینکه این  خواب در ساعت حدود ۶صبح دیده شده..
اگه امکانش هست سریعا جواب را بفرمایید..با تشکر

جواب

سلام بر شما

مراقب اطرافیان خود باشید که با هر کسی معاشرت نداشته باشید

و مراقت باشید که از ناحیۀ دیگران دردسری برای شما درست نشود.

صبوری داشته باشید و مراقب خصومت دیگران باشید.

همچنین مراقب خودتان باشید که گرفتار گناه و معصیت نشوید و مراقب باشید که رفتارهای بد دیگران، دامن شما را نگیرد و شما را آلوده نکند. 

موفق باشید

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

1 پاسخ به پاسخ به سؤالات/ تعبیر خواب گربه و مدفوع آن

  • هاجر ایمانی

    ممنون از لطفتون
    اجرتون با خدا

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی