بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم مرضیه

سلام . ببخشید من مزاحم دارم البته شماره تلفن خودمو نداره این اقا قبلا خواستگار من بوده و حالا که فهمیده من ازدواج کردم نمیدونم از کجا شماره محل کار همسرمو پیدا کرده و زنگ میزنه و درخواست پول میکنه و تهمت های واقعا بدی میزنه البته من قبل از عقد گفته بودم که همچین مزاحمی دارم .الان چکار کنم دست از سرم برداره؟

جواب

سلام بر شما

این شخص با نصیحت دست از رفتارش برنمی داره.

بهتره که همسر شما در گام اول صدای این آقا رو ضبط کنه تا مدرکی علیه او داشته باشه.

در گام دوم، یکی ـ دو نفر از بستگان شما سراغ والدین این شخص بروند و موضوع را با آن ها در میان بگذارند. و بگویند که اگر دست از رفتارش برندارد، علیه او شکایت خواهند کرد. 

در گام سوم، باید از طریق قانونی وارد عمل شوید و با طرح شکایت علیه او، بخواهید تا پیرامون رفتارش توضیح بدهید. 

موفق باشید. 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی