بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم (با نام مستعار) بنده خدا

با سلام / بنده از یک فالگیر فالی گرفتم باتوجه به کار شوهرم که چندسالی است بیکار است و خودم کارمند هستم، گفتند که شش ماه دیگر از هم جدا می شوید

فکرم خیلی مشغول شده چکار کنم من زندگیمو دوست دارم.

جواب:
سلام بر شما
خواهرم! چه کسی گفته فالگیرها از آیندۀ انسان با خبر هستند. 
تنها کسی که از غیب خبر دارد خدای متعال است. البته اولیای الهی هم به اذن خداوند می توانند از آینده خبر دهند. 
اما این فالگیرهای بی سر و پا، چه کسی هستند که ادعا کنند از آیندۀ زندگی افراد با خبر هستند؟!!! و آن گاه با گفتن مطالب کذب، آرامش مردم را به هم بریزند؟! 
اشتباه شما این است که به این افرد یشاد مراجعه کریدید و طبیعی است که مضطراب و نگران باشید. 
به جای این که در مشکلات و گرفتاری ها، سراغ افراد نا اهل بروید، به خدای متعال توکل کنید. صبر و شکیبایی خود را از دست ندهید و با آرامش به زندگی خود ادامه دهید. 
مطئمن باشید که خداوند عالمیان، دستگیر شما خواهد بود و شما را یاری خواهد کرد.
مشکلات زندگی هر چند زیاد است، اما خداوند هرگر نمی گذارد بندگان خوبش به بن بست بیفتند و در مقابل دیگران تحقیر شوند.
در ضمن توصیه کرده بودید که سؤال، به ایمیلتون فرستاده بشه، اما ظاهرا ایمیل رو اشتباهی فرستادید و برگشت می خوره. 
سر بلند و پیروز باشید. 
متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی