بسم الله الرحمن الرحیم 

سؤال از خانم …

سلام، خانمی هستم که قصد جدایی ازهمسرم رادارم انهم به صورت توافقی قرار است هفته دیگه از هم جدا شویم.

قصد دارم با پسری صیغه محرمیت بخوانم ، لطفا هر چه سریعتر نظرتان را بگویید.

جواب:

سلام
نمی تونید این کار را انجام بدید.
اگر از همسرتون طلاق گرفتید باید صبر کنید تا عدۀ شما به اتمام برسد. بعد از طی این مدت می تونید با هر کسی که دوست دارید محرم بشید.
اما الان که شوهر دارید، مهمترین کار برای شما این است که به فکر حفظ زندگی خود باشید. اگر راهی برای حفظ زندگی کنونی تان بود، دریغ نکنید و گرفتار احساسات نشوید.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی