بازدید کنندۀ گرامی! از حضورتان در سایت هم اندیشی دینی تشکر می کنم.
متأسفانه به علت مشغلۀ کاری فرصت پاسخگویی به سؤلات را ندارم، لطف کنید فعلا سؤالی مطرح نفرمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم صادقی

باسلام
میخواستم بپرسم جفت شدن ستاره و حساب کردن اینکه آیا دو نفر ستاره بختشون باهم جفت میشه صحت داره یا نه؟ من عقدکرده ام ولی با محاسبات ابجد باقی مانده ۰ شد و این یعنی ستاره بختمون جفت نیست و اگر ازدواج کنیم تا اخر دعوا داریم. آیا صحت دارد؟ باتشکر

جواب

سلام بر شما

چنین مسائلی خرافات است و صحت ندارد.

سعی کنید با تکیه بر تقوای الهی و نیز با توکل به خداوند و آشنایی درست از وظایف زناشویی و محبت به همسر، زندگی خوبی داشته باشید. 

سرنوشت ما دقیقا به دست خودمان رقم می خورد، و ستاره ها و حرکت اجرام فلکی کاری با سرنوشت ما ندارند.  

موفق باشید. 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  • بازدید امروز: 2476
  • بازدید دیروز: 3751
  • بازدید سال: 1613205
  • کل نوشته‌ها: 1274
  • کل دیدگاه‌ها: 3797
عکس های متنوع تصادفی