بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از خانم صادقی

باسلام
میخواستم بپرسم جفت شدن ستاره و حساب کردن اینکه آیا دو نفر ستاره بختشون باهم جفت میشه صحت داره یا نه؟ من عقدکرده ام ولی با محاسبات ابجد باقی مانده ۰ شد و این یعنی ستاره بختمون جفت نیست و اگر ازدواج کنیم تا اخر دعوا داریم. آیا صحت دارد؟ باتشکر

جواب

سلام بر شما

چنین مسائلی خرافات است و صحت ندارد.

سعی کنید با تکیه بر تقوای الهی و نیز با توکل به خداوند و آشنایی درست از وظایف زناشویی و محبت به همسر، زندگی خوبی داشته باشید. 

سرنوشت ما دقیقا به دست خودمان رقم می خورد، و ستاره ها و حرکت اجرام فلکی کاری با سرنوشت ما ندارند.  

موفق باشید. 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی