بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از مسعود

با سلام
لطفا راهنماییم بفرمایید بنده با خانومی آشنا شدم که باکره نیستند. سنشون ۳۰ سال هست . بنده با ایشون در ارتباط هستم و نمیخواهیم گناه مرتکب بشیم. آیاامکان داره به طور موقت صیغه محرمیت رو جاری بسازیم و اینکه آیا باید کتبی باشه و یا شفاهی کافی هست ؟
با تشکر

جواب

سلام بر شما

نام مرجع تقلیدتون را ذکر نکردید و نفرمودید که این خانم بکارت خود را از راه مشروع از دست داده یا از طریق نامشروع؟! 

اگر از ایت الله مکارم شیرازی تقلید می کنید، می توانید با او محرم شوید. 

اگر این خانم بکارت خود را از طریق مشروع از دست داده، باز هم می توانید با او محرم شوید.

اما اگر این خانم بکارت خود را از راه نامشروع از دست داده به اینجا مراجعه کنید.

موفق باشید. 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت