×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال از آقا مجتبی

با سلام، پسری بیست و هشت ساله ام و علی رغم تمام تلاشی که میکنم میل جنسی دست از سر من بر نمیدارد، با دختری از اقوام بنای ازدواج گذاشتیم اما به دلیل مشکلات نمیتوانیم به این زودی ها عقد کنیم، با توجه به پیمانی که با خدای خودم بسته ام نمیخواهم مرتکب گناه شوم، خانواده های ما از ارتباط ما کاملا مطلع هستند و حتی دختر با اذن والدین خود به دیدار من میاد.
سوال اصلی من این هست که چندباری پیش آمد که من با دختر تنها شدم و از طریق تماس بدنی از روی لباس طوری که هیچ کدام عضو تناسلی دیگری را ندیده ایم به ارضای جنسی رسیدیم، آیا مرتکب گناه شده ایم
این نکته رو هم در نظر بگیرید که خانواده های ما از ارتباط لمسی ما نظیر دست دادن اگاهی دارن و اشکالی هم نمیبینن که ما با هم دست بدیم و جلوی اونها هم این کار رو میکنیم، اگر خدا بخواهد ازدواج ما قطعی است

جواب

سلام بر شما

کاری که انجا می دهید قطعا گناه است و تبعات بدی هم برای شما خواهد داشت. 

درست است که قصد ازدواج دارید، اما با توجه به این که هنوز محرم نشدید، حتی اجازه ندارید که درون اتاقی با یکدیگر خلوت کنید و اجازه ندارید به یکدیگر دست بدهید. 

تنها راه حل مشکل این است که (تا قبل از ازدواج دائم) با یکدیگر عقد موقت بخوانید. برای این منظور مسألۀ ازدواج موقت و محرمیت را با پدر دختر خانم مطرح کنید. از پدر ایشان اجازه بگیرید و با بنده تماس بگیرید تا عقد موقت شما را بخوانم. 

موفق باشید. 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


question