بسم الله الرحمن الرحیم

سؤال: چرا بعضی از مادرها اجازه نمی ­دهند دخترشون در خانه آرایش کنه. آیا آرایش کردن دختر اشکالی داره؟ 

 جواب: اگر دختر خانمی بخواهد به دور از چشم نامحرم آرایش کند اشکالی ندارد، و در واقع با این کار به یکی از نیازهای دخترانه­ ی خود پاسخ گفته است. البته در این رابطه به نکات ذیل توجه فرمایید:

۱٫ درست است که برادر محرم شماست، اما بالأخره مرد است و سرشار از غرایز جنسی. به همین دلیل نه تنها باید در حضور او آرایش نداشته باشید، بلکه در نوع لباس خود هم باید مراقبت جدی داشته باشید.

۲٫ در حضور پدر هم باید نوعی شرم حضور داشته و آرایش غلیظ نداشته باشید.  

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی