بسم الله الرحمن الرحیم

ورزش کاری در مسابقۀ گلف در آرژانتین برنده شد و مبلغ چشمگیری جایزه گرفت.

در همان حال، زنی با چشم گریان سراغش رفت و گفت: «شما را به خدا کمکم کنید. کودکم در بیمارستان است و در حال مرگ است. اگر نتوانم هزینۀ درمان او را تأمین کنم، حتما خواهد مرد.»

آن ورزشکار تمام جایزۀ خود را به آن زن داد و رفت.

دوستان ورزشکار نزدش رفتند و گفتند: «ای ساده لوح! آن زن اصلاً ازدواج نکرده بود تا این که بچه داشته باشد؟!»

ورزش کار، با خوشحالی گفت: «خدا را شکر. با این حساب کودکی در حال مرگ نبوده است. این که خیلی عالی است.» 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

2 پاسخ به ورزشکار و خانم نیازمند

 • مهرداد

  با سلام و تشکر از وبلاگ خوب شما.
  واقعا در فضای مجازی جای اینجور وبلاگها و نوشته ها خالی هست.
  یک سوال شرعی،
  اگردردی به یک شحص حقوقی بدهکار باشد و آن بخش دیگر وجود خارجی نداشته باشد مثلا حسابداری جزئی از یک سازمان بزرگ که حالا حسابداری کل دارد، آیا میتوان برای ادای دین، پول را به حسابداری کل واریز کرد؟

  [پاسخ]

  احمد نباتی پاسخ در تاريخ مرداد ۲م, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳:

  سلام بر شما
  از لطفتون ممنونم
  اگر این مرد به حسابداری بده کار است، می تواند بدهی خود را به حسابداری همان شرکت پرداخت کند، هر چند که حسابدار سابق عوض شده باشد.
  البته اگر احتمال می دهد که حسابدار سابق، متحمل بدهی ایشان شده و بدهی ایشان را پرداخت کرده، باید بدهی را به آن حسابدار برگرداند.

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  عکس های متنوع تصادفی