بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود فایل صوتی معرفی کتاب «دفاع از شیعه» در رادیو معارف دانلود سخنان امام

مقدمۀ مؤلف: در این کتاب، علاوه بر آ ن­که قصد دارم، اطلاعات بیشتری از مبانی تشیع به خوانندگان عزیز شیعه ارائه کنم؛ بنا دارم تا به­دور از هرگونه توهین، و به­ دور از ورود به فضای عاطفی و هیجانی، سخنی صمیمانه با برادران اهل‌سنت داشته باشم و در فضایی منطقی و سرشار از صداقت، واقعیت ­هایی را با آن­ها در میان بگذارم.  

دفاع از شیعه در روایات اهل سنت عزیزان اهل‌سنت! 

همان­ گونه که می­ دانید، مسألۀ خلافت و جانشینی رسول خدا (صلی‌ الله‌ علیه‌ و‌ آله)، امر بی‌ اهمیتی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت. متأسفانه بسیاری از شما در دام سانسور شدید خبری بزرگان خود قرار گرفته ­اید و بدون دسترسی به همۀ کتاب‌ های دینی خود، تنها به روایت‌ ها و متون برگزیده­ و چینش­ شده ­ای آشنایی دارید که علمای شما مطرح می­ کنند. بزرگان شما، هیچ وقت از حجم گسترده­ و متفاوتی از دیگر متون دینی شما سخن به میان نمی ­آورند؛ چرا که می­ دانند با بیان آن­ ها، وجدان‌ های بیدار و کنجکاوتان، متوجه اشتباهات عقیدتی خود شده و راه جدیدی را در پیش می ­گیرند.

این کتاب فرصتی برای شما عزیزان است تا با روایت­ های متفاوتی از کتاب ­های خود مواجه شوید و با چراغ «عقل و خرد» و بهره­ گیری از «انصاف و وجدان» خود، راه صحیح را از ناصحیح تشخیص دهید و سعادت ­مند دو سرا گردید. (ان­ شاء­الله)    

لازم به ذکر است که در نگارش این کتاب، علاوه بر کتاب­ ها و منابع اهل‌سنت، از کتاب ارزشمند «الغدیر»، اثر علامه امینی، «سلسله پژوهش‌ های اعتقادی»، اثر آیت ­الله میلانی، «الصحیح­ من­ سیرۀ­ النبی­ الأعظم» و «الصحیح من سیرۀ­الإمام علی»، اثر علامه سیدجعفر مرتضی عاملی، استدلال­ های آیت­ الله حسینی قزوینی و نیز، مطالب «گروه تحقیقاتی سایت حضرت ولی­عصر» هم، استفادۀ خوبی شده است.

معرفی و فروش کتاب «دفاع از شیعه در روایات اهل سنت» (کلیک کنید

دانلود فایل صوتی

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی