بسم الله الرحمن الرحیم 

مقدمۀ کتاب: بی­ گمان تشبیه نماز به عمود خیمۀ دین، عالی ­ترین تعریف از این عبادت باشکوه و بهترین تعبیر در میزان­ سنجی آن با سایر اعمال است. به راستی چه چیز باشکوه­ تر از گفت­ و گوی رو در رو با پادشاه عالم هستی­ و ابراز نیاز به درگاه اوست؟!

پیوند جوان با نماز

نماز، مرحمی بر زخم­ های روح مجروح از ضربه ­های دنیا و دنیاپرستان، آرام جان خوبان و خداپرستان، نوازش دست خدای رؤوف

بر سر انسان، و نزدبان صعود به قلّه­ های انسانیت است.

نماز وسیلۀ برقراری ارتباط با خدای سبحان و عامل بازدارندۀ انسان از کج راهه ­های عصیان است.

با نماز است که می ­شود از دام مشکلات اخلاقی و رفتاری نجات پیدا کرد، و ارتباطی عاشقانه با خدای خود برقرار نمود.

کتاب حاضر­ در صدد است تا با استعانت از آیات نورانی قرآن کریم، و روایات نجات­ بخش معصومین (علیهم­ السلام)، راه ­کارهایی جهت

 تشویق جوانان عزیز به اقامۀ نماز ارائه داده، و مشوّقی برای آن­ ها در این مسیر نورانی باشد.  

در این کتاب پس از تبیین میزان اهمیّت نماز در زندگی، پاسخگوی برخی از شبهات جوانان عزیز در امر نماز بوده، و عوامل مهمّی که می ­تواند زمینۀ دوری آن­ ها از نماز و عبادت را فراهم ­سازد، مورد بررسی قرار خواهیم داد. این کتاب علاوه بر آن که در پیوند جوان با نماز راه­ گشای خوبی است، می­ تواند به عنوان متن آموزشی جهت مربیان عزیز و دلسوز هم مورد استفاده قرار گیرد.    .

نگارش کتاب «پیوند جوان با نماز»، در شب شهادت امام علی بن موسی الرضا (علیه ­السلام) به اتمام رسید. امید که با عنایت آن امام رؤوف، همۀ جوانان ایران اسلامی مزیّن به زینت نماز و ملبّس به لباس بندگی شده و بتوانند با رهایی پیروزمندانه از دام­ های بندگی شیطان، خود را در جرگۀ بندگان مخلص خداوند ببینند. ان شاء الله.

                                                *چاپ پنجم*

قیمت پشت جلد: ۴۰۰۰ تومان 

تعداد صفخات: ۱۱۴ صفحه.

شماره تلفن مرکز پخش:

خرید تک جلدی: ۳۲۲۰۹۹۴۸ ـ ۰۳۱

فروش در تعداد زیاد: ۰۹۱۳۶۹۶۵۹۸۳  با ۴۰% تخفیف.

انتشارات: مرکز مدیریت حوزۀ علمیۀ اصفهان.  

توجه: هزینۀ ارسال کتاب، به عهدۀ خریدار است.   

چاپ *پنجم* کتاب به اتمام رسید

                                       *چاپ ششم*

قیمت پشت جلد:۴۵۰۰ تومان

انتشارات: دانا کتاب  

مراکز پخش:

قم ـ کتابفروشی های مسجد مقدس جمکران

اصفهان ـ خ حافظ ـ کتاب فروشی مرکز مدیریت حوزۀ علمیه اصفهان

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی