پشت خاکی 

به یکی میگن «پشتت خاکیه!».

میگه: «پس می­ خواستی آسفالت باشه»؟!

بازنشسته 

یکی جلو بانک با پای باز نشسته بود. گفتند: «اینجوری چرا نشستی»؟!

گفت: «شنیدم به باز نشسته ­ها وام میدن»!

پیکان قراضه 

یکی ماکزیما خرید و رفت تو خیابان. یک دفعه یه پیکان قراضه از عقب محکم زد بهش. خلاصه راننده­ ی پیکان قراضه خیلی التماس کرد تا بنده خدا رو راضی کرد و رفتند. راننده­ی ماگزیما سر چهار راه دوباره دید یکی از عقب محکم زد بهش. اومد بیا پایین ببینه کیه و چی شده که یک دفعه دید راننده همان پیکانه! راننده­ ی پیکان سرشو از شیشه در آورد بیرون و با صدای بلند گفت: «آقا ! منم! منم! برو!» 

گربه شویان

پیر مردی دید پسری داره گربه رو می شوره. گفت: «ببیم جان! نشور می­ میره­ ها»!

پسره گفت: «نه بابا! نمی ­میره».

خلاصه پیر مرد رفت و برگشت. دید گربه مرده.

گفت: «ببم جان! نگفتم می ­میره!».

پسره گفت: «نه بابا ! شستمش که نمرد! وقتی چلوندمش مرد!»

صبر لاک پشتی 

روزی لاک­ پشت ها تصمیم می­ گیرند قلّه ­ی بزرگی را فتح کنند. رئیس لاک ­پشتها پرچم را به دست لاک ­پشت کوچک داد و گروه لاک­ پشت ­ها به سمت قلّه حرکت کردند. خلاصه رفتند و رفتند و رفتند تا بالاخره به قلّه رسیدند. رئیس به لاک­ پشت کوچولو گفت: «لاک ­پشت کوچولو! پرچم را بده تا این­ جا نصب کنیم». لاک ­پشت کوچولو با خون­ سردی گفت: «پرچم را پایین کوه جا گذاشتم»!

لاک­ پشت­ ها به فرمان رئیس برگشتند به سمت پایین کوه. رفتند و رفتند و خلاصه خیلی راه رفتند. سال ­ها در راه بودند تا این­که رسیدند پایین کوه.

رئیس لاک ­پشت ­ها رو به لاک ­پشت کوچولو کرد و گفت: لاک­ پشت کوچولو! پرچم کجاست؟».

لاک ­پشت کوچولو گفت: «شوخی کردم، پرچم بالای همون کوهه»! 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی