بسم الله الرحمن الرحیم  حجاب

بچه­ها دو تا موز از تو یخچال بیرون بیارید. پوست یکی از موزها رو بکنید و هر دو را روی میز بذارید. یک ساعت بعد به موزها سر بزنید. چه می­بینید؟ (پاسخ بچه­ها …) بلکه موزی که پوستش کنده شده سیاه شده و اون یکی موز سالم مونده.  

بچه­ها می­ دونید که علت سیاه شدن این موز چیه؟ (پاسخ بچه­ ها…) بله آفرین!  علتش اینه که پوست موز در واقع حجاب موز است. تا وقتی که موز حجاب دارد، آسیب  کمتری می­ بیند، اما زمانی که حجابش برداشته شد، خیلی زود سیاه و خراب می­ شود.

خداوند متعال حجاب را برای شما دخترخانم ­ها واجب کرد تا این­که زود سیاه و آلوده نشوید. وقتی حجاب را رعایت می­ کنید و با علاقه چادر بر سر می ­گذارید، در واقع دین و ایمانتان سالم می­ ماند و به جای آن­ که دل­ هایتان سیاه و آلوده شود، دل­ هایی نورانی و پاک پیدا می ­کنید.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی