بازدید کنندۀ گرامی! از حضورتان در سایت هم اندیشی دینی تشکر می کنم.
متأسفانه به علت مشغلۀ کاری فرصت پاسخگویی به سؤلات را ندارم، لطف کنید فعلا سؤالی مطرح نفرمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم  حجاب

بچه­ها دو تا موز از تو یخچال بیرون بیارید. پوست یکی از موزها رو بکنید و هر دو را روی میز بذارید. یک ساعت بعد به موزها سر بزنید. چه می­بینید؟ (پاسخ بچه­ها …) بلکه موزی که پوستش کنده شده سیاه شده و اون یکی موز سالم مونده.  

بچه­ها می­ دونید که علت سیاه شدن این موز چیه؟ (پاسخ بچه­ ها…) بله آفرین!  علتش اینه که پوست موز در واقع حجاب موز است. تا وقتی که موز حجاب دارد، آسیب  کمتری می­ بیند، اما زمانی که حجابش برداشته شد، خیلی زود سیاه و خراب می­ شود.

خداوند متعال حجاب را برای شما دخترخانم ­ها واجب کرد تا این­که زود سیاه و آلوده نشوید. وقتی حجاب را رعایت می­ کنید و با علاقه چادر بر سر می ­گذارید، در واقع دین و ایمانتان سالم می­ ماند و به جای آن­ که دل­ هایتان سیاه و آلوده شود، دل­ هایی نورانی و پاک پیدا می ­کنید.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  • بازدید امروز: 4167
  • بازدید دیروز: 3751
  • بازدید سال: 1614896
  • کل نوشته‌ها: 1274
  • کل دیدگاه‌ها: 3797
عکس های متنوع تصادفی