بسم الله الرّحمن الرّحیم

اللّهم صلّ علی فاطمۀ و أبیها و بعلها و بنیها بعدد ما أحاط به علمک

صلی الله علیک یا ابا عبد الله (حضرت علی اکبر)  

وقتی لباس خونین یوسف را برای یعقوب پیامبر آوردند، نگاهی  به پیراهن انداخت، پیراهن را به صورت چسباند  شروع به گریه کرد. آن­ قدر گریه کرد که  بعد از مدتی  فروغ چشمانش رفت و نابینا شد. یعقوب فقط پیراهن خونین یوسفش را دید و این­ گونه شد، اما دل­ ها را روانه­ ی کربلای حسین کنیم. آن­ جا که ابا عبد الله بالای سر علی اکبرش، (یوسفش) ایستاده. آن جا دیگر فقط حرف از پیراهن خونین  نبود. نگاه به قامت رعنای جوانش می­ کرد. بدن تکه تکه شده بود. از شدت مصیبت  زانوهای مبارک خم شد. و زانوی به زمین زد. التهابی دل حسین (علیه­ السلام) را پر کرده و آرام و قرار نداره. صورت را به صورت علی گذاشت.  

ای خدا این کشته جانان من است/ ای خدا این راحت جان من است
ای خدا این نور چشمان من است/ ای خدا این سرو رعنای من است
تا رسیدم بر سرش جان داده بود/ غرقه خون بر روی خاک افتاده بود
آمدم بالین او اما چه سود/ تشنه لب در معرکه جان داده بود

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی