بسم الله الرّحمن الرّحیم

اللّهم صلّ علی فاطمۀ و أبیها و بعلها و بنیها بعدد ما أحاط به علمک

صلی الله علیک یا ابا عبد الله (حضرت علی اصغر)

حضرت ابراهیم (علیه ­السلام) هاجر و اسماعیل (علیه­ السلام) را در سرزمین مکه گذاشت و با آن ها وداع کرد. هوا گرم بود و سوزان. هاجر بعد از مدتی دید که کودک لب نشنه است و آبی برای او ندارد. لب های کودک به آرامی باز و بسته می­ شد و پاهای خود را روی زمین می­ کشید. مادر سراسیمه به این سو و آن سو می­ دوید تا این که دید جوی آبی زیر پای کودک روان شده. دل ها را روانه­ ی کربلا کنیم. در کربلا هم هاجری  بود و اسماعیلی. رباب نگاهش به کودک شش ماهه دوخته شده. حتی قطره آبی هم در مشک ها نمانده تا در گلوی خشک شده­ ی کودکش بریزه. لب های کودک به آرامی  باز و بسته می­ شه و پاهایش را به زمین می­ کشه. کمی گذشت ولی باز هم آبی نیست. کودک  از حرکت باز ایستاده. دیگه توان حرکت دادن پاها را هم نداره. لب ها حرکت نمی­ کنند و بدن سست شده. ابا عبد الله که نگران حال علی اصغره فرموده پسرم را بدید تا باهاش وداع کنم. علی اصغر را از خیمه­ ها بیرون آوردند و به امام دادند. آقا نگاه پدرانه­ ای به کودک کردند. لب های خشکیده­ ی خود را جلو آورردند تا بر لب های پسر بوسه­ ای بزنند. اما دل ها بسوز که قبل از حسین تیر سه شعبه بر گلوی طفل بوسه زد.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی