امیرالمؤمنین (علیه­ السلام) فرمود: غَسَلْتُ النَّبِیَّ فِی قَمِیصِهِ فَکَانَتْ فَاطِمَةُ تَقُولُ أَرِنِی الْقَمِیصَ فَإِذَا شَمَّتْهُ غُشِیَ عَلَیْهَا فَلَمَّا رَأَیْتُ ذَلِکَ غَیَّبْتُهُ. (بحار الأنوار، ج۴۳، ص۱۵۷)

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) را از زیر پیراهن غسل دادم. روزی فاطمه (سلام الله علیها) فرمود: دلم هوای پیامبر را کرده و دوست دارم پیراهن آن حضرت را ببینم. وقتی پیراهن را به او نشان دادم، آن را بویید و بوسید و بی اختیار غش کرد و بر روی زمین افتاد.

بی بی جان! شما پیراهن رسول خدا را دیدید و اینگونه متقلب شدید، دل ها فدای عمۀ سادات که عصر روز عاشورا، یکه و تنها به سوی گودی قتلگاه می دوید. شمشیر شکسته ها را کنار می زد، نیزه شکسته ها را کنار می زد. ناگاه نگاهش به پیکر عریان و بی سری افتاد و قطعه قطعه شده بود. کاش لااقل کهنه پیراهن حضرت را غارت نمی کردند، اما پیکر حسین را عریان در میان بیایان رها کرده بودند.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی