×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بسم الله الرحمن الرحيم پيوند جوان با نماز

مقدمه ي کتاب: بي­ گمان تشبيه نماز به عمود خيمه­ ي دين، عالي ­ترين تعريف از اين عبادت باشکوه و بهترين تعبير در ميزان­سنجي آن با ساير اعمال است. به راستي چه چيز باشکوه­ تر از گفت­ و گوي رو در رو با پادشاه عالم هستي­ و ابراز نياز به درگاه اوست؟!

نماز، مرحمي بر زخم­ هاي روح مجروح از ضربه ­هاي دنيا و دنياپرستان، آرام جان خوبان و خداپرستان، نوازش دست خداي رؤوف بر سر انسان، و نزدبان صعود به قلّه­ هاي انسانيت است.

نماز وسيله­ ي برقراري ارتباط با خداي سبحان و عامل بازدارنده­ ي انسان از کج راهه ­هاي عصيان است.

با نماز است که مي ­شود از دام مشکلات اخلاقي و رفتاري نجات پيدا کرد، و ارتباطي عاشقانه با خداي خود برقرار نمود.

کتاب حاضر­ در صدد است تا با استعانت از آيات نوراني قرآن کريم، و روايات نجات­بخش معصومين (عليهم­ السلام)، راه­کارهايي جهت تشويق جوانان عزيز به اقامه­ ي نماز ارائه داده، و مشوّقي براي آن­ ها در اين مسير نوراني باشد.  

در اين کتاب پس از تبيين ميزان اهميّت نماز در زندگي، پاسخگوي برخي از شبهات جوانان عزيز در امر نماز بوده، و عوامل مهمّي که مي ­تواند زمينه­ي دوري آن­ ها از نماز و عبادت را فراهم ­سازد، مورد بررسي قرار خواهيم داد. اين کتاب علاوه بر آن که در پيوند جوان با نماز راه­ گشاي خوبي است، مي­ تواند به عنوان متن آموزشي جهت مربيان عزيز و دلسوز هم مورد استفاده قرار گيرد.    .

نگارش کتاب «پيوند جوان با نماز»، در شب شهادت امام علي بن موسي الرضا (عليه ­السلام) به اتمام رسيد. اميد که با عنايت آن امام رؤوف، همه­ي جوانان ايران اسلامي مزيّن به زينت نماز و ملبّس به لباس بندگي شده و بتوانند با رهايي پيروزمندانه از دام­ هاي بندگي شيطان، خود را در جرگه­ ي بندگان مخلص خداوند ببينند. انشاء الله.

چاپ چهارم

قيمت پشت جلد: ۲۴۰۰ تومان

تعداد صفحات: ۸۰ صفحه

شماره تماس مرکز پخش

خريد تک جلدي: ۰۲۵۳۷۸۳۵۷۲۷

خريد در تعداد زياد به قیمت هر جلد ۲۰۰۰ تومان: ۰۹۱۳۶۹۶۵۹۸۳;

 کتاب های موجود، به اتمام رسیده. جهت تهیۀ ویرایش جدید کتاب می توانید به «این نشانی» مراجعه فرمایید

»دانلود فايل کتاب«