بسم الله الرحمن الرحیم

تصاویر دلخراش از فاجعۀ میانمار

فاجعۀ میانمار یا همان برمۀ سابق، فاجعۀ ای بی سابقه است که اکنون در حق برادران و خواهرن مسلمانمان در حال رخ دادن است. کمترین وظیفه ای که یکایک ما به عده داریم این است که:

اولا پیام مظلومیت این مردم مسلمان و مظلوم را به گوش همه برسانیم

ثانیا کمک های مالی خود را برای این مسلمانان ارسال کنیم. 

دانلود فایل پی دی اف ۲۰ عکس نمایشگاهی از فجایع میانمار: اینجا 

دانلود فایل پی دی اف مشخصات جغرافیایی و ظلم هایی که علیه این مردم شده: اینجا 

دانلود فایل پی دی اف واکنش مراجع تقلید نسبت به فجایع میانمار: اینجا 

دانلود فایل وورد ۲۰ عکس نمایشگاهی از فجایع میانمار اینجا

دانلود فایل وورد مشخصات جغرافیایی و ظلم هایی که علیه این مردم شده اینجا 

دانلود فایل وورد واکنش مراجع تقلید به فجایع میانمار اینجا

آیت الله العظمی امام سیدعلی خامنه ­ای

 این فجایع در مقابل چشم کشورها و دولت‌های اسلامی و مجامع جهانی و دولت‌های ریاکار و دروغگوی مدعی حقوق بشر از سوی دولت بی‌رحم میانمار، در حال است.

مدعیان حقوق بشر که گاهی برای مجازات یک مجرم در یک کشور، جنجال و هیاهو می‌کنند، در مقابل کشتار و آواره شدن ده‌ها هزار نفر از مردم میانمار، هیچ عکس‌العملی نشان نمی‌دهند.

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی

۸۰۰ هزار نفر مسلمان در کشوری ۴۰ میلیون نفری میانمار زندگی می­کنند و این مسلمانان غریب مانده­اند؛ مسلمانان دنیا باید فریاد برآورند و سازمان ملل باید در این زمینه اقدامی انجام دهد و دولت میانمار را مسئول بداند.

ما از شورای امنیت انتظاری نداریم؛ اما واقعا غیرت از مسلمانان رفته است؟! 

آیت الله العظمی حسین نوری همدانی

در کشور میانمار بودایی­ ها، مسلمانان را به جرم مسلمان بودن می­ کشند و می­ سوزانند و جنایت فجیعی را علیه مسلمانان ایجاد می­­ کنند.

وظیفۀ مسلمانان در این زمان بسیار حساس است و نباید اجازه دهند که این فجایع ادامه داشته باشند و متأسفانه سازمان ملل در این زمینه فقط به محکوم کردن بسنده کرده است!   

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی

 ما از دولت‌های اسلامی بخصوص دولت جمهوری اسلامی ایران می‌خواهیم که هر چه زودتر با درایت کامل و مذاکره با سایر دولت‌های اسلامی، اقدام جدی نموده و به ندای مظلومیت آنان پاسخ مثبت داده و به این حوادث ناگوار پایان دهند.

آیت الله العظمی جوادی آملی 

ریشه همه جنایت‌های اتفاق افتاده در یمن و میانمار استکبار به‌ویژه آمریکا و اسرائیل است؛ آن‌ها که هم داعیه تمدن و هم داعیه فرهنگ و حقوق بشر و اصلاح جامعه بشری دارند اما در حقیقت گرفتار یک جاهلیت مدرن هستند! 

این جاهلیت مدرن است که صدای مردم مظلوم میانمار و یمن را نمی‌شنود و به فریاد آن‌ها نمی‌رسند اما هرلحظه در گوشه‌ای از جهان یا جنگ مستقیم و یا جنگ‌های نیابتی به راه می‌اندازند.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

2 پاسخ به واکنش مراجع معظم تقلید به فجایع میانمار + عکس های نمایشگاهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی