بسم الله الرحمن الرحیم

صدای جانسور کودکان یمنی قبل از پیبابران رژیم سعودی یکی دیگراز اسناد مظلومیت این مردم است. 

برای دانلود فایل صوتی، اینجا کلیک کنید.  

شهادتین زیباست، شاهدتین، کلید ورود به حریم امن الهی و نشان از تسلیم در درگاه خداوندی است؛ اما چه جانسوز و چه دردناک است صدای شهادتینی که از زبان کودکی معصوم به گوش می رسد، کودکی که به جای شور و شادی، چشمان کوچکش آغشته از اشک است و قلب کوچکش از ترس و وحشت، در اضطراب و تپش است. کودکی که هر روز و هر شب، ده ها و شاید صدها بار، مرگ را مقابل روی خود می بیند.

همبازی های خود را می بیند که هر روز به خاک و خون می تپند و می داند که او نیز سرنوشتی جز سرنوشت دوستانش نخواهد داشت!

کودکان یمن چقدر پست و حقیر هستند آن هایی که آمریکای جنایت کار را دوست خود تلقی می کنند و چقدر نادان هستند آنانی که دست دوستی به سوی  گرگ ها دراز می کنند! همان گرگ هایی که امروز، کودکان یمنی را می کشند و تا دیروز، کودکان خودمان را می کشتند!

چقدر کوته فکرند آن هایی که آمریکا را فرشتۀ نجات خود می دانند و با خضوع و خشوع در برابرش سر تعظیم خم می کنند.

اما ما … ما از این طایفه نیستیم که عزت و شرافت خود، به دنیا بفروشیم. (که البته دنیایی هم در کار نیست!) 

ما از آن نسلیم که خمینی عزیز در وصفشان فرمود: 

اگر بند ـ بند استخوان هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالاى دار برند، اگر زنده زنده در شعله هاى آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستى مان را در جلوى دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمى کنیم. (اینجا

… و ای امام عزیز چه زیبا به مناجات نشستی و چه زیبا گفتی که: 

خداوندا، تو مى دانى که ما سر سازش با کفر را نداریم.

خداوندا، تو مى دانى که استکبار و امریکاى جهانخوار گل هاى باغ رسالت تو را پرپر نمودند.

خداوندا، در جهان ظلم و ستم و بیداد، همه تکیه گاه ما تویى ، و ما تنهاى تنهاییم و غیر از تو کسى را نمى شناسیم و غیر از تو نخواسته ایم که کسى را بشناسیم.

ما را یارى کن، که تو بهترین یارى کنندگانى (اینجا

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی