برق تازه وارد آن منطقه شده بود.

برق کش سیم های برق اولین خانه را وصل کرد و چراغ را روشن کرد. شب، همه ی خانواده دور هم جمع شده بودند و از دیدن چراغ برق لذّت می بردند.

خلاصه شب به نیمه رسید و خوابشان گرفت. رخت خواب را پهن کردند که بخوابند اما دیدند لامپ همچنان روشن است!

 هر کسی کاری می کرد تا بتوان لامپ را خاموش کند.

چهار پایه ای زیر پا گذاشتند و آن را فوت کردند اما نشد. خلاصه همه با فوت های خود امتحان کردند، اما لامپ بنای خاموش شدن نداشت.  

تا این که یکی از اعضای خانواده فکر بکری کرد …

جاروب را برداشت و ضربه ی کوچکی به لامپ زد.

از خوش اقبالی این راه به نتیجه رسید و لامپ خاموش شد. همه با خیال راحت خوابیدند. در این میان کسی که لامپ را خاموش کرده بود بیش از دیگران خوشحال بود. چون به خاطر این فکر بکرش احساس غرور و سربلندی می کرد.  :)))

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت