بازدید کنندۀ گرامی! از حضورتان در سایت هم اندیشی دینی تشکر می کنم.
متأسفانه به علت مشغلۀ کاری فرصت پاسخگویی به سؤلات را ندارم، لطف کنید فعلا سؤالی مطرح نفرمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم

نگاهی به فضایل حضرت معصومه «سلام الله علیها»   

۶ ـ «زیارتنامه ی مخصوص»

یکی از شواهد استثنایی حضرت معصومه «سلام الله علیها» زیارتنامه ­ای مخصوصی است که، حضرت رضا «علیه السلام» در شأن او صادر فرموده است، زیرا بعد از فاطمه زهرا «سلام الله علیها» دومین و آخرین کسی که از طرف امام معصوم زیارت نامه­ ی مخصوص دارد حضرت معصومه «سلام الله علیها»  است، و حتی حضرت زینب «سلام الله علیها» با آن همه مقام و منزلت، زیارت نامه­ ی مخصوص ـ از طرف امام معصموم ـ ندارد. از ویژگی های این زیارت نامه این است که مطابق دستور حضرت رضا «علیه السلام» در آغاز آن ۳۴ مرتبه «الله اکبر»، ۳۳ مرتبه «سبحان الله» و ۳۳ مرتبه «الحمد لله» گفته می­ شود، چنین دستوری در مورد زیارت­ های دیگر دیده نشده.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  • بازدید امروز: 4828
  • بازدید دیروز: 4906
  • بازدید سال: 1656600
  • کل نوشته‌ها: 1274
  • کل دیدگاه‌ها: 3809
عکس های متنوع تصادفی