بسم الله الرحمن الرحیم

نگاهی به فضایل حضرت معصومه «سلام الله علیها»   

۶ ـ «زیارتنامه ی مخصوص»

یکی از شواهد استثنایی حضرت معصومه «سلام الله علیها» زیارتنامه ­ای مخصوصی است که، حضرت رضا «علیه السلام» در شأن او صادر فرموده است، زیرا بعد از فاطمه زهرا «سلام الله علیها» دومین و آخرین کسی که از طرف امام معصوم زیارت نامه­ ی مخصوص دارد حضرت معصومه «سلام الله علیها»  است، و حتی حضرت زینب «سلام الله علیها» با آن همه مقام و منزلت، زیارت نامه­ ی مخصوص ـ از طرف امام معصموم ـ ندارد. از ویژگی های این زیارت نامه این است که مطابق دستور حضرت رضا «علیه السلام» در آغاز آن ۳۴ مرتبه «الله اکبر»، ۳۳ مرتبه «سبحان الله» و ۳۳ مرتبه «الحمد لله» گفته می­ شود، چنین دستوری در مورد زیارت­ های دیگر دیده نشده.

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی