امام باقر (علیه السلام) در رابطه با دعای بهاء که در سحرهای ماه مبارک رمضان خوانده می شود، فرمودند: اگر مردم می دانستند که این دعا چه عظمتی نزد خداوند دارد و اگر می دانستند که این دعا با چه سرعتی به اجابت می رسد، برای دستیابی به آن، با یکدیگر به جنگ بر می خواستند، هر چند با شمشیر!

بسم الله الرحمن الرحیم

جلوه ای از کرامت های آن حضرت

۲ ـ «شفا یافتن دختر­ فلج»

(رـ ا) هستم، از اهالی شوط ماکو. چهار ماه پیش بر اثر یک نوع سرماخوردگی از هر دو پا فلج شدم، خانواده ­ام مرا به بیمارستان های مختلف در شهرهای ماکو، خوی و تبریز بردند، ولی همه­­­­­ ی پزشکان پس از عکس برداری و انجام آزمایش ­ها از درمانم عاجز می­ شوند و من دیگر نمی­ توانستم پاهایم را حرکت دهم، تا این که چهارشنبه ۲۱/۲/۱۳۷۳ در عالَم رؤیا دیدم که خانمی سفید پوش سوار بر اسبی سفید به طرف من آمدند و فرمودند: «چرا از همان ابتدای بیماری به قم پیش من نیامدی تا شفایت دهم؟» با اضطراب از خواب پریدم و جریان خواب را با عمو و عمّه­ ام در میان گذاشتم و آن ها نیز بلافاصله مقدّمات سفر به قم را فراهم آوردن. لذا روز جمعه ۲۳/۲/۷۳ ساعت ۳۰/۱۹ به حرم مطهر مشرف شدیم. پس از نماز مشغول خواندن زیارت نامه شدم که ناگهان همان خانمی که در خواب دیده بودم به گوشم رسید که: «بلند شو راه برو که شفایت دادم» من ابتدا توجهی نکردم و باز مجدّداً همان صدا با همان الفاظ تکرار شد. این بار به خود حرکتی دادم و مشاهده کردم که قادر به حرکت می­ باشم و مورد لطف آن بی بی دو عالَم قرار گرفته­ ام…[۱]           


[۱] ـ واحد تبلیغات آستانة مقدّسة حضرت معصومه سلام الله علیها   سال ۱۳۷۳

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
  • کاربران حاضر: 4
  • بازدید امروز: 2834
  • بازدید هفته: 34576
  • بازدید ماه: 143172
  • بازدید سال: 1668001
  • تاریخ به‌روزشدن سایت: خرداد ۸, ۱۳۹۶
عکس های متنوع تصادفی