بسم الله الرحمن الرحیم 

ما را یاد کردی ما هم تو  را یاد می کنیم

حضرت آیت الله شیخ عبد القائم شوشتری که خود از اولیای الهی و دلسوخته گان حضرت است، می فرمودند: در یک روز جمعه ، بنده به مسجد مقدّس جمکران مشرّف شده بودم ، نماز امام زمان «عَجَّل اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف» را در داخل مسجد خواندم و سپس در صحن، در نقطه ای خلوت دو رکعت نماز استغاثه به حضرت را با دعای «سَلامُ اللهِ الکامِل التَّام» زیر آسمان خواندم. این دعا در مفاتیح  الجنان و قبل از مناجات خَمسَ عَشَرَه است. به خانه برگشتم و بعد از نماز خوابیدم ، در خواب حضرت مهدی «عَجَّل اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف»  را دیدم که در کنا ر حرم حضرت معصومه «سلام الله علیها» به همراه چند نفر عبور می کنند . . .  من هم پشت سر آن ها حرکت کردم ، حضرت برگشتند و به سمت من آمدند و با نوک انگشتان مبارک روی قلبم زدند و فرمودند ، «ما را یاد کرد ی ، ما هم تو را یاد می کنیم ؛ «اُذْکُرُونِی اَذْکُرْکُم»

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی