بسم الله الرحمن الرحیم

دیدار با امام زمان «عَجَّلَ اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف»  در مسجد مقدّس جمکران

از آیت الله العظمی سیّد شهاب الدّین مرعشی نجفی نقل کرده اند: یکی از علمای نجف اشرف که مدّتی به قم آمده بود، برای من نقل کرد، مشکلی داشتم، به مسجد جمکران رفتم، درد دلم را در عالَم مَعنی به حضرت امام عصر «عَجَّل اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف» عرض کردم و از او خواستم که وساطت کرده و از درگاه خدا شفاعت کند تا مشکل من حلّ گردد، برای این منظور به طور مکرّر به مسجد جمکران رفتم ، ولی نتیجه ای نگرفتم، تا اینکه روزی در آن مسجد در هنگام نماز دلم شکست و خطاب به امام زمان «عَجَّل اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف» عرض کردم: مولا جان ! آیا جایز است که در محضر شما با شم و در منزل شما با شم و به دیگری متوسّل شوم؟ شما امام من می باشید، آیا زشت نیست با وجود امام، حتی به علمدار کربلا قمر بنی هاشم «علیه السلام» متوسّل شوم و او را شفیع قرار دهم؟

چگونه  خدمت امام زمان برسیم / هم اندیشی دینی از شدّت ناراحتی، بین خواب و بیداری قرار گرفته بودم، ناگهان با چهره نورانی قَلب عالَم امکان حضرت حجّت « عَجَّل اللهُ تَعالَی فَرَجَهُ الشَّریف » روبرو شدم، بی درنگ سلام کردم ، جواب سلامم را داد و فرمود: نه تنها زشت نیست و ناراحت نمی شوم که به علمدار کربلا متوسّل شوی بلکه به شما راهنمایی نیز می کنم که هنگام توسّل به علمدار کربلا چه بگویی؟ هنگامی که برای روای حاجت به آن حضرت متوسّل شدی بگو: « یا  أبَا  الغَوث  أدرِکنِی؛ ای پدرِ پناه دهندگان به فریادم برس و پناهم ده.  

مرا امام انس و جان گفته اند  

مهدی صاحب الزمان گفته اند

وارث خون شهدا مهدیم  

 منتقم خون خدا مهدیم

خون خدا جد نکوی من است  

حضرت عباس عموی من است  

عموی من ماه بنی هاشم است  

عموی من کرامت دائم است

عموی من حسین را یار بود 

خادم و سقا و علمدار بود

عموی من حسین را یار بود 

خادم و سقا و علمدار بود

عموی من تا که به تن داشت دست  

چشم زیاری امامش نیست.  

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی