بسم الله الرحمن الرحیم

هر چند که با برخی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری اختلاف های جدی و مبنایی داریم، اما فراموش نکنیم که هر کدام از کاندیداهای انتخابات(خصوصا کاندیداهای مطرح) نمایندۀ تفکر خاصی از مردم کشور ایران هستند. خروج از شیوۀ جدال احسن در نقد و بررسی دیدگاه های آن ها، موجب می شود که بخشی از مردم ایران که بنا به هر دلیلی طرفدار تفکر آن ها هستند، احساس تحقیر و سرخوردگی کنند.

احساس حقارت بخشی از ملت، ثمرات زیان باری را برای انقلاب اسلامی خواهد داشت.

ایجاد کینه و دودستگی نامبارک در میان مردم

از دست دادن حمایت بخشی از مردم در اجرای برنامه های دولت

از بین بردن تقدس جایگاه خطیر ریاست جمهوری

تبدیل شدن رقیب های انتخاباتی، به دشمنان جدی

سوء استفادۀ دشمنان نظام برای فتنه گری در فضای پسا انتخابات

بخشی از زیان هایی است که در جدال غیراحسن متصور می شود.  

بنابراین، انتظار می رود که کاندیداهای اصول گرا، انتقادهای خود را به شیوه ای متین و مستدل مطرح کنند. تا هم واقعیت ها را به گوش مردم رسانده باشند و هم در فضای پسا انتخابات، همراهی حداکثری مردم را به همراه داشته باشند و بتوانند فضایی سرشار از “امید” و “انسجام ملی” را ایجاد کنند.

ان شاءالله ـ احمد نباتی 

متولد سال ۱۳۵۴ هستم. در سال ۷۶، توفیق پیدا کردم تا در جمع خوبان طلبه حضور داشته باشم و مشغول دروس حوزوی شوم. ـــــ بعد از ده سال مطالعه ی دروس حوزوی، وارد درس خارج حوزه شدم و از محضر اساتیدی چون: آیت الله العظمی وحید خراسانی، آیت الله سید احمد خاتمی و آیت الله محمد عندلیب همدانی استفاده کردم. به مدت شش سال از کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی بودم ــــ همچنین در حوزۀ مشاوره ی خانواده، تربیت کودک، امور جوانان و نیز پاسخگویی به مسائل اخلاقی مشغول فعالیت هستم و در این رابطه هم دارای تألیفاتی هستم.
نوشته های مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

مدیر سایت: احمد نباتي
Thumb_141956
ای برادر! پشتیبان «ولی فقیه» باش، اما پیشاپیش «ولی فقیه» بایست و تیرهای زهر آگین دشمن را که به سوی او روانه می شوند به جان خریدار شو ... تنها عافیت طلبان دنیا دوست هستند که عوام فریبانه از «ولایت» و «ولایت مداری» دم میزنند، اما در هنگامه ی فتنه ها و امتحان های سخت، پشت سر ولی فقیه سنگر می گیرند، تا دنیای "فانی" خود را در خطر نبینند!  
ویــژه هـــا
پی گیری پرسش شما
آمار سایت
    عکس های متنوع تصادفی